ZOSTANĘ MAMĄ !

Jestem jedną z tych kobiet które całe życie czekają na dziecko. Tak też było ze mną. Dla mnie dziecko było jednym z wielkich marzeń i bardzo pragnęłam je mieć. Zawsze zazdrościłam mamom, które mijały mnie na ulicy z wózeczkami, nie mogłam przejść obojętnie, kiedy nie uśmiechnęłam się do jakiegokolwiek mijanego dziecka. Od zawsze uważałam, że jestem stworzona do macierzyństwa i bycia mamą, aż wreszcie nadszedł dla mnie najlepszy czas w życiu i jestem jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie. O ciąży dowiedziałam się 23.11.2016 r. kiedy to ujrzałam dwie kreseczki na teście ciążowym. Kilka dni później ciąża została potwierdzona po badaniu USG. 

Jestem obecnie w 20 tc i do tej pory nie oswoiłam się z tym, że będę mamą. Dla mnie to wielki cud i przyznam się że często uronię łezkę jak pomyśle, że za parę miesięcy będę trzymać w ramionach własne dziecko. Jestem osobą dość niecierpliwą i już od samego początku nie mogłam się doczekać kiedy zacznę kompletować wyprawkę. 


Jako, że jest to moje pierwsze dziecko to było mi obojętne jaką będzie miało płeć. W 15-16 tc dowiedziałam się, że będę miała synka. Jeszcze tego samego dnia poczyniłam pierwsze zakupy dla maluszka. Teraz mam już tego dość sporo a jeszcze tyle czasu zostało do rozwiązania. Chociaż z drugiej strony myślę, że z tym wielkim brzucholkiem nie będzie już mi się chciało wyruszać z domu na zakupy. W ostatnich tygodniach ciąży postawię na odpoczynek, bo przecież przyda mi się zapas energii. Pozdrawiamy ! ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 taka ta kobieta , Blogger